Na sobotu 16.5. a neděli 17.5. 2026 připravil oddíl Žabiny Brno dva Mistrovské závody

V sobotu to bylo  M-ČR ve sprintu a vše se odehrálo v Kloboukách u Brna. Prvně šli do závodu dorostenci, junioři a dospělí a po jejich závodě šli na řadu veteráni. Na závodě jsem nebyl tak ho hodnotit nebudu, ale jedna věc se mi teda nelíbila. Kytky při vyhlášení pro všechny. Byly to moc pěkné kytky, ale aby je dostali i kluci no…. K našim kroměřížským výsledkům: D21 a 3. místo pro Lucku, H16 a 5. místo pro Matouše a 15. místo pro Tobíka, H20 a 17. místo  pro Tomáš a 25. místo pro Kubu. Výsledky zde a tratě zde.

V neděli bylo M-ČR  sprintových štafetách v Hrušovanech nad Jevišovkou. Požádali jsme u vyjímku startu pro dospělé a tu jsme dostali, přihlásili jsme se, ale pak… Míša dlouhodobě mimo po operaci kolene a v úterý před závodem se zranila i Iva tak co teď buď poběží Andy a nebo nápad …. a ukecali jsme Terku (která teda trénuje na půlmaratón, ale na mapě nebyla dlouho, ale sprint snad dá. Dala 🙂 ) Úkol teda zněl doběhnout se ctí…. Popořadě, první úsek šla Lucka a utrhla se všem, takže Tom zažil chvilku slávy, ale pak už to moc „slavné“ nebylo. Že se propadal polem, se dalo čekat, ale narazil špatnou kontrolu. Škoda. Pak Kuba – doběhl a poslední úsek šla Terka, pobyla si tam teda, ale má všechny „terčíky“.  Takže celkově SKM – DISK 😥

Dál se závodu zúčastnil Maťa, hostuje za TBM a celá štafeta TBM2 doběhla na 15. místě.

Tobík běžel ve svých 15, dospělou štafetu LCE2 a bohužel taky narazil blbou kontrolu.

Výsledky závodu a tratě na Liveloxu

Stream na Youtubu zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *