Dovezla Lucka – v sobotu 18.5. 2024 pořádal oddíl TJ Spartak 1. Brněnská (PBM) Mistrovství ČR ve sprintu. Samotný závod byl v Jemnici. Městská zástavba, historická část s hradbami, ale i park a sportovní areál to bylo „základní hřiště“ tohoto závodu. Když se do toho přidal ještě nějaký ten „šváb“ a  zakázaná cesta, tak s toho byly povedené tratě. Lucka a Kuba jediní z Kroměříže co mohli startovat a Lucka v D20 vybojovala ZLATO, Kuba V H18 doběhl na 36. místě. Výsledky zde a mapy na Livaeloxu.  Nějaké fotky zde a zde.

V neděli 19.5. 2024 bylo taky Mistrovství ČR a to tentokrát ve sprintových štafetách. Opět pod taktovkou TJ Spartak 1. Brněnská (PBM) ale tentokrát v Moravských Budějovicích. Žena – muž – muž – žena to bylo povinné složení štafety buď DH18 nebo DH21. V DH18 běžel Kuba hostující za TZL ve druhé jejich štafetě a na druhém úseku měl 26. čas a celkově štafeta skončila na 33. místě. V DH21 Lucka tento rok hostuje v PBM a na čtvrtém úseku zaběhla 5. čas který nakonec celkově stačil na krásné 7. místo.   Výsledky a tratě na Liveloxu.  Fotku tu a tu a tu.