Daleko předaleko z Kroměříže, bylo v sobotu 3.10. 2020 centrum M-ČR na krátké trati. Kunratice u České Kamenice je to správné místo kde se sešla špička OB v dorosteneckých, juniorských a dospělých kategoriích. (veteráni měli smůlu z důvodu Covidu a omezení počtu lidí na sportovní akci). Pořadatelé z OK Jiskra Nový Bor připravili závod ve velmi členitém skalnatém terénu s množstvím pískovcových skal, kamenů a dalších detailů, kde bylo velké převýšení, byly tam většinou dobře průběžné porosty a středně hustá síť cest.

Z Kroměříže se tohoto mistrovství zúčastnily jen Míša a Lucka.

Míša v D18 opět skončila na 4. místě. Nevím po kolikáté na velké akci.. Závod šla čistě, ale jedné větší chyby se nevyvarovala na 8 kontrolu. Tyhle cca 2 minutky jí musí štvát protože na 3. místo jí chybělo jen 22 sekund

Lucka v D16 běžela co to šlo, ale na 8. kontrolu (ale na jinou jak Míša) nechala minut 5!!! Od 7. kontroly odběhla blbě, po cestě směrem k 6. kontrole. Pak už bez větších chyb, ale v hlavě to zůstalo. Skončila na pěkném 20. místě 5:17 za vítězkou!!!