O víkendu 18.-19. května byli sprintové mistrovství. V sobotu se běžel sprint v Čáslavi a v neděli byli sprintové štafety v Pardubicích.

V sobotu běžel MČR sprint i Vojta. Trať v Čáslavi docela jednoduchá a hodně rychlá. Chyba se dala udělat většinou jen ke konci v lese nebo v areálu hřišť mezi ploty.

Já (Míša) jsem doběhla v D18 na 8. mistě

Vojta v H21A na 42. místě        Výsledky jsou zde

V neděli byli sprintové štafety přímo v Pardubicích v parku a na okolním sídlišti. Trať vedla ze začátku po parku, pak se vběhlo na sídliště a potom se běželo zase v parku. Ke konci závodu bylo rozdělení trati, kde se dělali dost chyby. Moje štafeta neměla 2 kluky, tak jsme běželi 3 holky (já, Katka, Sára) a kluk (Medík). Nakonec jsme byli disk. Průběh závodu se promítal na velkoplošné obrazovce, kde jsme mohli sledovat celý průběh závodu.   Výsledky jsou zde