V Hradci Králové se v neděli ráno 6.9. 2020 konalo letošní první mistrovství republiky v této nabité podzimní sezóně. V centru Hradce byly namotány tratě M-ČR ve sprintu a to jen pro dorost, juniory a dospělé. Z Kroměříže tedy běžela jen Lucka a Míša.

Lucka běžela kategorii D16 a udělala tam nějaké chybičky. Když se to sečetlo tak tam nechala 1:45 minuty a doběhla si pro hezké 15. místo. No a vyběhla si licenci „A“ na rok 2021.

Míša běžela v D18. Rvala to co mohla a nakonec vybojovala velkou bednu a 5. místo. A taký má „A“ licenci na další rok.

Výsledky zde.

Odpoledne bylo na pořadu další mistrovství a to sprintových štafet. Centrum se ale přesunulo do Pardubic.

Zde běžela jen Míša a to ve štafetě Luhačovic (která byla oslabena o kluky, kteří dali přednost Slovenskému mistrovství). Míša to rozběhla na 6. místě