První „podzimní“ oblasťák byl ještě poslední prázdninový víkend a to 1.9. 2018. Pořadatel z Jiskry Otrokovice si pro nás  připravil centrum závodu v administrativní budově kamenolomu na Žlutavách. Malý prostor, ale vešli jsme se všichni. Závod to byl na klasické trati. Tratě pro někoho těžké, dlouhé, kopcovité, ale co, běhat sprinty po městě mě osobně moc nebaví. Já jsem běžel H35C a mě se to nakonec líbilo i když ta 8 kontrola ….. kdyby byla trošku někde jinde bylo by to za mně lepší, ale jinak fajn, povedený závod, který nás prověřil co jsme dělali přes prázdniny. A déšť přišel až při vyhlášení výsledků.

A jak jsme teda dopadli? Dle výsledků výborně, 9x na bedně z 15 běžících Kroměřížáků!