Brněnský oddíl ABM si na sobotu 19.10. 2019 připravil do známého terénu Ždánického lesa oblasťák pro jihomoravskou a valašskou oblast na klasické trati. Shromaždiště bylo tentokrát v Uhřicích. Z Kroměříže nás mělo přijet 29, ale dva nedorazili, i tak slušná účast. Já jsem se na začátku své tratě H35 (7,9 km 390m  převýšení) udělal nějaké chyby, kolem 3 minut , nějak jsem to tam nedával, ale pak už to šlo. V této kategorii nás z oddílu běželo sedm. Tak docela slušná divočina při porovnávání postupů a mezičasů.

Mnohem těžší to měl Tobík. Ten (nebo mu snad někdo pomohl? 🙂 ) si vzal místo popisů H10N (fáborky) kde byl přihlášen, popisy H10. Pak si ale naštěstí na startu vzal k popisům tratě H10 i správnou mapu, tak mu vše sedělo. Z čeho byl možná překvapen, že poprvé běží sám bez fáborků. Dopadlo to dobře, vše našel bez větších problémů (ta mapa s postupama je Matouše) a pořadatelé mu pak změnili i kategorii. Tak jeho jméno můžeme poprvé najít ve výsledcích kategorii H10. Tak příští sezónu to může bez problému běhat.

A co mi ostatní. Všichni jsme doběhli v pořádku a i spokojeni, jen Terka tam byla déle než chtěla. Počasí přálo, tratě byly fajn a když jsme si po závodě dali burčáček, (a něktří si ho odvezli i domů) tak to byla vydařená sobota. Výsledky jsou zde