Tak v této obci bylo centrum podzimních závodů žebříčku A a B. Pořadatel OB Opava (AOP) pro nás připravil na sobotu a neděli 9.-10.9. 2017 klasickou a krátkou trať. Les v kterém byly závody a který jsem znal před moc lety, se dost změnil, ale byl pořád dost zarostlý a „zelený“. Mně osobně se ale líbilo zpracování mapy. Fakt seděla, ale neodpustila vůbec nic. Pořád se muselo dávat pozor. Chvilka zaváhání a hlavně na krátke byl člověk hned v pr… a chybky se sbíraly.

Stavby obou tratí se povedly. Klasika měla volby a na krátké se muselo velice rychle rozhodovat zda přes zelené či jinak. Hezké. Jedinou výtku bych měl asi jen k trati nejmenších dětí. Syn běžel H10N a ta trať fakt nebyla lehká.

1. místo = Lucka D12C, Andy D35B, Matouš H10N a Pavel H35B
2. místo = Tobík HDR,5. místo = Monika v Pa dál byl 7. Zdeňa v H35B, 8. Roman v H40B, 10. Míša v D16A, 13. Martin v H35B, 14. Michal v H35B, 14. Noe v H16B, 15. Ivo v H21B, 23. Vojta v H21A a 31. Radka v P.

1. místo = Pavel H35B
2. místo = Lucka D14BC3. místo = Andy D35B5. místo = Zdeňa v H35Ba dál byl 11. Roman v H40B, 11. Ivo v H21B, 12. Noe v H16B,  16. Michal v H35B, 17. Radka v P, 34. Vojta v H21A a Míša v D16A byla DISK.