Na Rusavě pořádal oddíl TZL (ze Zlína) o víkendu 10. – 11. 9. 2022 společně dva závody žebříčku A a žebříčku B. Zkušený pořadatel oprášil veliký lesní  prostor mezi Ráztokou Ondřejovskem až po Lukov. Každý den se závodu zúčastnilo cca 1000 závodníků. Kroměřížáci se taky těchto závodů zúčastnili i když v menším počtu než jsme mohli. Škoda, protože počasí přálo, zázemí bylo hezké, zlínský bufet skvěle zásobený a děcka mohly vidět českou OB špičku 😆

V sobotu byla klasika a v terénu nás čekaly kopce, nějaké kameny a srázky a různě průběžný les. Co jsme tak slyšel tak tratě se líbily. Někdo tam byl sice déle, ale co už, aspoň jsme se proběhli v pořádném lese kde nás ještě pustí a není sežraný kůrovcem. Na stránkách závodu zde najdete GPS hlavních kategorií, fotky (i od Romana) a nebo výsledky.

P – 23. Radka

V neděli byla krátká trať – terén trošičku jiný jak v neděli. Svah kde byly na vrcholu kameny a srázky a běželo se zde o něco hůř jak ve spodní pasáži. Zde zase byl hustník se sníženou viditelností, s nějakými klacky pod nohami, ale většinou se dalo promapovat až ke kontrole. Ale zadarmo to nebylo a chyby se dělaly. GPS hlavních kategorií, fotky hledejte zde a výsledky zde.