Pořádali v sobotu 25.3. 2017 borci z Luhačovic.Ráno jsme se vydali sbírat kontroly do Uherského Brodu kde nás čekalo Mistrovství oblasti ve sprintu. V terénech z loňského M-ČR sprintových štafet nás čekali velice rychlé tratě. Sem tam byl i nějaký ten kopeček a při sluněčné počasí jsme do cíle dobíhali dost zničeni a spocení. Pro některé to bylo těžší se propléct mezi zástavbou pro někoho to byla sprintová rutina, ale tratě se v tomto terénu určitě povedly. Zde má trať H35C (2,2 km a 80 m přev.)Celkové výsledky jsou na  http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=3756  a náš výcuc je1. místo – Lucka (D12C), Míša (D14C), Andrea (D35C), Kuba (HD10N), Pavel (H35C)2. místo – Mates (HD10N), Roman (H35C)4. místo – Noe (H16C), Radka (P)a Mery (D55C) – disk, 16 místo Deniska (HDR), 21. místo Honza (H21C), 12 místo Víťa (H35C), 8 místo Víťa (H55C)

Na odpoledne jsme se přesunuli do 4 km vzdáleného Újezdce u Luhačovic. Zde byl závod na krátké trati. Zázemí u myslivecké chaty (kde voněl šíleně guláš, ale myslivci nic nepustili )  bylo vše potřebné. Na start kousek, tratě v lese a z cíle z kopce. Příjemný a čistý les, kopce tak akorát, tratě bez záludností, ale chyby se dělali (já jsem ji třeba udělal na 13. kontrolu – neudržel jsem výšku a nechal se zlákat 14 kontrolou (aspoň jsem ji pak měl naběhlou – viz má mapa H35C – 5,1 km a 190 m přev)) to byla ve zkratce krátká.

1. místo – Lucka (D12C), Míša (D14C), Kuba (HD10N), Pavel (H35C), Honza (P), 2. místo – Andrea (D35C)3. místo – Noe (H16C), Mates (HDR), a 9. místo Roman (H35C), 10 místo Víťa (H35C), 27 místo Deniska