No jo už je to tu. Nová OB sezóna nám začala.
Protože se nikdo nemá k tomu aby napsal pár řádků, tak aspoň něco málo ode mně.

Snad jsme se přes zimu aspoň trochu připravili na novou porci kiláků v lese. Tréninky jsme měli od listopadu do března v tělocvičně a zde je video z jednoho z nich https://photos.google.com/share/AF1QipM6DFeT2GzKojPzod_ZaPkwtYeqhdBsrqKEBDPt6EEK-AvXBq07yj5ewUHRzun-aA/photo/AF1QipN0XqTHrKKA3WDuSxKauOZ-gAGefZ8Jr9LHZtQ?key=N0dGMnJxZkczM1lYeVFOLVBfQU4tb1puNXpleEd3

Mimo jiné jsme skoro každou neděli chodili společně běhat a někdo i jindy , tak uvidíme co přijde v ostrém závodě.

Jako první se na závody vydala Míša a to 17.-19.3. na Jarní pohár, který pořadal oddíl z Hradce – PHK.

V pátek běžela noční (díky nočním tréninkům Máry C. na soustředěních TSM / SCD se jí to líbí) a to rovnou v kategorii D18 (5,66 km) a dopadla výborně. Skončila 4.  Výsledky jsou na  http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=3749

V sobotu běžela s holkami z Luhačovic (Dorčou a Dášou) štafety. Holky v D18 skončily 11. Na to, že začaly prvním rokem běhat šestnactky a Dáša je dokonce jen čtrnáctka tak výborné 11. místo z 34 štafet. Výsledky jsou na

No a v neděli byla na pořadu klasika. Byl to zároveň nominační závod na Středoevropského poháru dorostu (CEYOC), proto všichni dorostenci běželi stejnou kategorii a to buď H21C a nebo D21C. Míša měla v D21C konkurenci dalších 116 bab. Svoji trať (6,43 km) zvládla za 44:59 minuty a doběhla na 23 místě. V ročníku 2001/2002 doběhla jako 9 a to jen 19 sekund od 6 postupového místa – škoda. I tak to pro ní byl velice úspěšný víkend.