Na víkend 11. – 12.9. 2021 byly naplánovány dva závody (již několikrát přeložené) žebříčku B Morava. Pořadatelé z Ostravy (MOV) museli také přeložit zamýšlené centrum závodu na jiné místo. Nakonec bylo centum v Koblově, trošku stísněnější, ale bylo zde vše co závodník potřebuje a naštěstí nepršelo. Před samotným závodem nás některé trošku postrašil hlavní kartograf, svým slovem o prostoru závodu a jak zde bylo v minulosti sucho a bylo zde málo neběhatelných částí. Nakonec docela příjemný opak a sobotní klasika byla pro některé kategorie v dost čistém lese, až na ten závěr, a neděle byla OK pro všechny. Takže slušný les na příměstskou část Ostravy.

K samotným závodům v sobotu klasika – slušná bez větších problémů jen jsem měl (a někteří také) problém s klasifikací „zelených“ hustníků a z toho pramenící +- jediná chybka na 5 kontrolu v kategorii co jsem běžel (H40B). Jinak pro mně relativně pohoda (i když kotník stále bolí), ale někteří na této klasice byli déle než chtěli. To je furt krátká a sprint a pořádný dlouhý závod nikde 😛 .

P4 – 29. Radka

V neděli byla krátká trať. Byla jednodušší, pořád vesměs rovně, ale asi maximum co daný les nabídl. Ale líbila se