neboli Středoevropského poháru dorostu v orientačním běhu.  Dle výsledků „Jarního poháru“ bylo nominováno 24 dorostenců a dorostenek viz http://vd-ob.cz/wp-content/uploads/2018/03/CEYOC18_nominace.pdf  a mezi nimi Míša v D16.

Po móóóc letech opět repre dres do Kroměříže.

Samotné závody CEYOC se konaly v maďarském Csákváru od pátku 6. do neděle 8.4. 2018.

V pátek odpoledne byly na programu štafety. Míša běžela první úsek v D16 a předávala 4. Celá její štafeta doběhla také 4. a druhá štafeta D16 doběhla 3!!!

Na sobotu byla připravena klasická trať. V D16 doběhla Míša 5. jako třetí nejlepší Češka (1. Anna Karlová před dvojící Maďarek, 4. Kateřina Blažková a 5. Míša Dittrichová). Byl to náročný závod, hlavně první kontrola kde skoro všechny české holky v D16 udělaly chybu.

Neděle a krátká trať a dělené STŘÍBRO pro Míšu. Holkám se v D16 moc dařilo a všechny placky šli do ČR (1. Elin Martanová, 2. místo společně pro Annu Karlovou a Míšu Dittrichovou).  Míša zatím dostala medaili za místo třetí, ale pořadatelé vyrobí medaili novou a pošlou jí tu správnou