Ano sezóna začala a to pro některé ještě před Velikonoci.

První závod absolvovala Míša v pátek 23.3. 2018  a to noční „Jarní pohár“ u Hradce Králové. V kategorii D18 doběhla na 12 místě.

V sobotu 24.3. 2018 byly závody dva:

a to první závod Hanácké oblasti v Protivanově. Zde bojovali o co nejlepší umístění Vojta v H21C a doběhl 26. a Roman v H35C a doběhl na 8.místě.  Výsledky jsou https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=4318

a ten druhý byly Český pohár štafet. V obci Prasek nedaleko HK se sešlo mnoho štafet a v jedné z nich v dresu Luhačovic hostující Míša.

Na prvním úseku v D18 doběhla 3. a celá její štafeta nakonec skončila na 10. místě z 38.  (holky z LCE 2 skončily 5.)

Na neděli 25.3. 2018 opět v obci Prasek, hradecký oddíl připravil  klasický „Jarní pohár“. Tento závod byl zároveň jako nominační závod na CEYOC (Středoevropského poháru dorostu v orientačním běhu) konaný v maďarském Csákváru, Všichni dorostenci teda běželi v kategorii D21C nebo H21C. Postup na CEYOC byl jednoduchý šest nejlepších ve své věkové kategorii. Míša se nominaček zúčastnila a doběhla v D21C na skvělém 6. místě ze 107. a ve své věkové kategorii 4 a tím pádem si vyběhla postup do Maďarska. Super.