První letošní Mistrovství ČR v orientačním běhu bylo to v NOČNÍM. Já bych se v noci asi ztratil, ale Míša už ho párkrát běžela a tak se přihlásila i letos.

Mistrovství bylo v sobotu 14.4. 2018 se startem od 21:00 v Horní Brusnici a na start se postavilo skoro 500 běžců. Míša šla do lesa v 22:49 (a já už jsem tou dobou spal) v kategorii D16. No a cca v 0:30 nás probudila sms – JSEM DRUHÁ.  Takž parádní výsledek na úvod sezóny. Opět po móóóc dlouhé době medaile z MČR do Kroměříže. Podle časů to byl ted dost rychlý závod. Výsledky https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=4111

V neděli 15.4. byl na programu další závod a to sprint do žebříčku A. Závod se odehrával v centu Jičína a jeho blízkém okolí. Poprvé se běželo na SI krabičky v bezdotykovém módu, tak kdo měl příslušný čip, byl o pár vteřinek rychlejší. Kolem kontroly jenom proběhl (nemusel se zastavovat a razit).Tentokrát bylo na startu přes 850 závodníků a mezi nimi jediná Míša z Kroměříže. V kategorii D16A jí to opět cinklo a bylo z toho druhé místo. Na trati se muselo přemýšlet nad některými postupy, ale hlavně se muselo běžet naplno. Sprint nic neodpouští.Výsledky jsou https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=4341