Lucka je na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci

SPRINT – 24.6. 2019

V pondělí běžela svůj první závod a to sprint a začala skvěle v D14 vybojovala ZLATO !!

Skvěle za Zlínský kraj běžela v té samé kategorii D14 taky Valentina Batani má BRONZ. Super holky!

Další výsledky

D12 – 15. Sabina Michálková, 21. Míša Hrbáčková

H12 – 9. Tomáš Vlček, 11. Martin Pernička

D14 – 1. Lucka Dittrichová, 3. Valenti Batani

H14 – 12. Bořek Vaněk, 14. Tobík Pekárek

Výsledky hledejte buď na stránkách ODM nebo v ORISU  další info najdete zde

Záznam ČT z přímého přenosu sprintu zde , Lucka se objevuje v záznamu od 25:05 až do konce

Článek o Lucce a Valenti zde

KRÁTKÁ – 25.6. 2019

V úterý byl na programu druhý závod a to krátká trať. Centrum na Starém Městě (Liberec) a terén dost kopcovitý, dost kamenů a srázků, málo cest a různá průběžnost.

Lucce to opět cinklo, teď má BRONZ v kategorii D14.

Ano mohlo to být další zlato, ale je z toho nakonec DISK

Štafeta DH14 ve složeni Valenti – Bořek – Lucka – Tobík doběhla do cíle na prvním místě, ale tou dobou už věděli, že jako štafeta jsou DISK. Bořek neorazil diváckou kontrolu. Velká škoda, ale to jsou závody.

Zlinský kraj ale medaili má a to bronzovou. Vybojovali ji mladoši v DH12 ve složení Sabina – Martin – Míša – Tomáš.