Další závodní víkend zavedl Míšu (na A závody) a Lucku (na vyzývací pohár) do Javorníku na závod ve sprintu a na štafety do Bílé Vody.

V sobotu ráno byl sprint – velice rychlý závod, většinou ve městě ve kterém rozhodovala asi hlavně rychlost běhu a samozřejmě nedělat chyby. Míša běžela D16A a doběhla na skvělém 4 místě a ještě líp dopadla Lucka v D12 – byla 2 z 80.

V sobotu odpoledne a v neděli ráno byly štafety. Závodníky čekal lesní prostor u Bílé Vody, kde loni bylo Mistrovství Evropy v OB. Kopcovitější terén vypadá z mapy jednodušeji, ale v lese to bylo o dost těžší. Chyby se dělaly a síly ubývaly rychle.

Lucka společně s Valerii a Aďou běžely za Valašskou oblast a běžely jak draci a vybojovaly v D12  2x 2. místo z 26 štafet všech oblastí.

Míša s Dorčou a Terkou v drese Luhačovic skončily na výborném 9. a 10. místě v D18.