V sobotu 24.6. 2017 se orienťáci ze tří oblastí (HA, VA a MSK) sešli na závody pořádané oddílem KSU ze Šumperka. Centrum bylo u motorestu Skřítek ležící na cestě mezi Šumperkem a Rýmařovem. Nádherný les horského charakteru (těžší podložka, horské hustníky, ale i bažiny a kameny) to vše nás čekalo na klasické trati. Přidalo se i letní počasí a tak to bylo vše super.

Mě se tento les líbí moc tak jak celé okolí, tak asi právě proto, jsem si v lese pobyl. Trochu kecám, les se mi fakt líbí, ale tentokrát jsem dělal chyby jak hňup. Co jsem provedl na druhou a třetí kontrolu, no fuj a hned skoro 4 minuty ztrát. Pak jsem se zamotal ve vrcholové hustníkové partii a i proto jsem pak na pátou kontrolu lezl pod skalními srázy a to byl teda humus (2:40 v kelu). Korunu všemu jsem tomu dal ještě na šestku a další 2 míny v …… Jinak se mi trať H35 (7,4 km a 240 m převýšení) líbila.

I ostatní byli spokojení.

Lucka s Míšou se hned po doběhu vydaly s ostatníma ze Zlínského kraje na Letní olympiádu dětí a mládeže do Brna.

A výsledky

1. místo – Matouš DH10N, Lucka D12,
2. místo – Míša D16
6. místo – Jirka v P-čkách
a Pavel v H35 – 9, Honza v H21 – 27, Víťa v H55 – 27, Luboš v H45 – 31 a Romana a Jirku najdete http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=3825