Oddíl z Vizovic si pro nás připravil na sobotu 15.10. 2016 závod na krátké trati. K naší oblasti se nakonec přidala i Moravskoslezká oblast a tak byla konkurence o dost větší. Shromaždiště na fotbalovém hřišti bylo ze začátku jak na větrné hůrce, ale během dne se počasí nádherně změnilo a bylo krásně slunečno a teploty kolem 17 stupňů. A nejenom počasí bylo hezké, ale i závody se povedly. Nově zmapovaný prostor, zajímavé tratě … no a 17 Kroměřížáku na závodě – tolik nás už dlouho nebylo, ale k závodům

Já jsme se tentokrát rozhodl běžet H21C (ať si to teda Roman, Pepa a Martin rozdají sami v H35C) a dopadl jsem jak začátečník. Byl jsem DISK. Ale popořadě. První polovina tratě nás nějak musela dostat až na hřeben tak to bylo o tom kolik toho vyběhnu a druhá část byla zase většinou z kopce a tím pádem hodně rychlá. Vše se mi podařilo najít bez problémů, ale chyby přišli až ke konci. Poslední sled kontrol byl 47-48-49-50-52-100  a tam jsem uděl dvě chyby. První na kontrole 18 (číslo 49) Doběhl jsem na ní narazil a v tu danou chvilku si řekl číslo kontroly 49 – doháje to jsem na 19. kontrole – tak rychle „zpět“ na 18. kontrolu. Po chvilce se mi opět rozsvítilo, co to jsem za blbce, že ta kontrola byla správná a tak jsem to napálil konečně na 19 kontrolu. Narazil a běžel dál na 20 kontrolu, v domnění že jdu na kontrolu číslo 51. A co se nestalo na 51 jsem opravdu narazil – tak jsem ji narazil a letěl na sběrku. Na postupu na sběrku mi to nějak nesedělo a až v cíli mi to došlo co jsem udělal za ptákovinu. No co dodat radši nic.

Ostatní se rvali o co nejlepší výsledek a všem se to dnes líbilo. Možná jenom kdyby byly žákovské tratě trošku složitější, když to porovnám s tratěmi z M-ČR  štafet a klubů tak to bylo takové moc lehké.

Výsledky najdete na http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=3399

a ve zkratce

Lucka v D12 – 1. místo
Míša v D14 – 1. místo
V H14  Noe – 4. místo a Jirka F. – 11.
Jirka Z. v H16 – 1. místo
V H21 Pepa Z. ml. – 19. Honza – 29. a Pavel – DISK
V H35 Roman – 3. místo, Martin – 4. a Pepa Z. st. – 9
V HDR  Matouš – 2. místo, Tobík – 30, Deniska – 51.  ze 70!! Moc hezká účast nejmenších.
V P  Monika – 3 místo, Zdeňa – 7., Luboš – 8. a Radka (šla sama) – 31.