Se konaly od pátku 22.3. do neděle 24.3. 2019 a klasicky je v tento termín pořádal oddíl z Hradce Králové  Na tyto závody si „troufla“ jet z našeho oddílu jenom Míša. I proto, že to byly nominační závody na Středoevropský pohár dorostu (CEYOC)

V pátek byly noční a Míša skončila na 2. místě v D18 – výsledky

V sobotu byl na programu první závod Českého poháru štafet a Míša běžela společně se Sárou a Katkou v barvách Luhačovic. Holky dopadly v D18 na krásném 12 místě z 45 – výsledky

V neděli byla klasika. Tento závod sloužil pro všechny (teda kdo chtěl) dorostence a dorostenky jako nominační závod na CEYOC. Všichni se teda měli přihlásit do kategorie H21C nebo D21C a že jich bylo. Nominační kritéria byla jednoduchá, prvních šest věkem spadajících do kategorie 16 nebo 18 postoupilo. Míša běžela výborně a celkově skončila v kategorii D21C na 2. místě ze 135  – výsledky  A tím pádem postoupila na CEYOC konaný v dubnu v ČR.